HAKKIMIZDA

BAŞARILI EKİP ÇALIŞMASI İLE BERABER EN İYİ TOPRAKLARDA
VERİMLİ BİR ŞEKİLDE HİZMET VERMEKTEYİZ.

İlaç kalıntısı olmayan, besin değeri, lezzeti ve görünümü güzel meyveler elde ediyoruz. Hayvanlarımızı stresden uzak bir ortamda barındırarak, daha fazla hareket etmelerine izin vererek, insan sağlığı ile dost, hayvansal gıdaları tüketicilere sunabiliyoruz. Pazarda avantaj ve farkındalık oluşturmak istiyoruz. Üretim sistemimizde toprağı koruyor, ağacın ve hayvanın ömrünü uzatıyoruz. Doğayla dost, karlı, zevkli, sürdürülebilir agro-silva-pastoral üretim sunuyoruz. Bu çalışmalardan elde edilen bilimsel sonuçları çeşitli platformlarda paydaşların görüşlerine sunmak, paylaşmak ve uygulama alanlarımızı genişletmeyi hedefliyoruz. Bu konuda her türlü işbirliğine açığız.

Agroforestry bizim için nedir?

Doğal ve/veya insan denetimi altında oluşturulan araziler üzerinde, biyo-çeşitliliğe olanak tanıyan, doğayla dost üretimi gelecek kuşaklara aktarmaktır.

Biyoçeşitliliğin bizim için anlamı nedir?

Toprak altı ve üstü tür çeşitliliğini teşvik ederek, doğaya insana fayda sağlayan /sağlayacak canlıların sistemde varlığının artırmak, uyum içinde faaliyet göstermelerini sağlamaktır.

HEDEFİMİZ

Konsept Hayvancılık uzun seneler boyunca yürüttüğümüz araştırma ve çalışmaların sonucunda Konsept Tarım markamızın altında oluşturduğumuz bir markadır.
Manisa Gördes Yeşilyurt'da kurulu 2500 hayvan kapasiteli ana tesisimiz ve diğer üretim alanlarımızda yeni nesil hayvancılık yapıyoruz. Mera, tarla ve meyve bahçesi ile entegre edilmiş endüstri sistemimizle akıllı tarım ve hayvancılığı profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz. .

Hayvanlarımıza en iyi şekilde bakıyor,
sağlık kontrolerini ve en doğal besi alanlarını sağlayarak, kaliteli ve sağlıklı ürünler sunuyoruz
Ceviz, badem ve zeytin üretim alanlarımızdan elde ettiğimiz mahsüllerimizi entegreleri kullanarak Türkiye'nin en verimli küçükbaş hayvancılığını gerçekleştiriyoruz

Uzaman Kadro ve Teknoloji Başarılı Sonuçlar

AMACIMIZ

Agro-silvo-pastoral sistemde, Bahçeyle entegre hayvancılık, Complementary (tamamlayıcı) hayvancılığın temellerini oluşturuyoruz.

Proje Görselleri

İLETİŞİM

Nakipağa mahallesi bayat alanı 61/1 gördes Manisa
+902364040424
info@konsepthayvancilik.com
Pzt - Cmt: 9:00AM - 6:00PM

BİZDEN HABER ALIN

Haberler ve proje güncelemeri için sizi bilgilendirelim.

Konsept Hayvancılık markası Konsept Tarım ürünü olup tüm yönetim API Groupfirmasına aittir.
Copyright 2020 © Konsept Hayvancılık